Reklama

Potrzebni szefowie kilku jednostek. Powiat Rawicki i Gmina Rawicz szukają pracowników

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Potrzebni szefowie kilku jednostek. Powiat Rawicki i Gmina Rawicz szukają pracowników - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zwolniły się cztery stanowiska kierownicze w placówkach mających swoją siedzibę w Rawiczu. Ich dotychczasowi szefowie przeszli na emeryturę.

W lipcu na emeryturę przechodzi Henryk Lipowczyk, który od 1999 roku był kierownikiem Powiatowego Zarządu Dróg, a pracę zawodową rozpoczął 15 sierpnia 1977 r.
Swoją karierę zawodową po 42 latach pracy kończy także Kazimierz Maciaszek - od 2004 r. dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy. 

Powiat szuka dyrektora i kierownika

Teraz trzeba znaleźć osoby, które przejmą ich obowiązki. Starosta Rawicki ogłosił już dwa konkursy - na stanowisko Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Rawiczu oraz kierownika Powiatowego Zarządu Dróg w Rawiczu.

Wymagane dokumenty należy złożyć w zaklejonej kopercie, osobiście w siedzibie Starostwa Powiatowego w Rawiczu w terminie do dnia 19 lipca do godz. 12.00. 

Szczegółowe informacje na temat postępowania i wymagań można znaleźć na stronie powiatu. 

Kto chce pokierować centrum rehabilitacji?

Z podobnych przyczyn, kadry kierowniczej szuka burmistrz Grzegorz Kubik. Ten z powodu przejścia na emeryturę  Ewy Szwedler, ogłosił konkurs na stanowisko Kierownika SPZOZ Centrum Rehabilitacji Medycznej i Ośrodka Osób Niepełnosprawnych. Termin składania ofert mija 14 lipca o godz. 12:30. Więcej informacji w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Rawicz.

Jest nowa szefowa CUW

Choć na emeryturę dopiero przeszła Arleta Przydrożna - od 2019 roku kierownik Gminnego Centrum Usług Wspólnych w Rawiczu, to gmina już znalazła osobę na jej miejsce. Konkurs został ogłoszony zanim pożegnano pracownicę urzędu i już go rozstrzygnięto.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy