Reklama

Powalczy o fotel burmistrza Miejskiej Górki

Opublikowano:
Autor:

Powalczy o fotel burmistrza Miejskiej Górki - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

- Gminie jest potrzebne nowe spojrzenie - powiedział „Życiu” Łukasz Rojda, kandydat na burmistrza Miejskiej Górki z ramienia KWW „Razem w przyszłość”.

Komitet, który wystawia Łukasza Rojdę, zawiązali działacze: Polskiego Stronnictwa Ludowego, Platformy Obywatelskiej, Prawa i Sprawiedliwości, członkowie Stowarzyszenia „Nasz Dom” oraz inicjatorzy referendum w sprawie odwołania Karola Skrzypczaka ze stanowiska burmistrza. - Taka koalicja została stworzona tylko na szczeblu gminnym - zaznacza Antoni Jórdeczka, prezes Zarządu Gminnego Polskiego Stronnictwa Ludowego w Miejskiej Górce.


Łukasz Rojda (na zdjęciu) przyznaje, że trwa „dopinanie jego programu wyborczego”. - Jakieś główne założenia są. Oczywiście przeciwdziałanie powstaniu kopalni odkrywkowej na naszym terenie i większe porozumienie ze społeczeństwem. Trzeba więcej rozmawiać z ludźmi, a nie unikać tematów - zaznacza. Jego zdaniem, gminie potrzebne jest „nowe spojrzenie”. - Wiele rzeczy można zarzucić obecnej władzy - stwierdza. Konkretów jednak nie podaje. - Nie będę tego precyzował. Nie zamierzam się skupiać na wytykaniu błędów. Negatywnej kampanii z mojej strony nie będzie - zapowiada. (kp)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE