Reklama

Małżeństwa z gminy Jutrosin obchodziły Złote Gody. Poznaj jubilatów

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: USC Jutrosin

Małżeństwa z gminy Jutrosin obchodziły Złote Gody. Poznaj jubilatów  - Zdjęcie główne

Złote Gody | foto USC Jutrosin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W Jutrosinie obchodzono 50-lecia pożycia małżeńskiego. Z jubilatami spotkali się pracownicy Urzędu Stanu Cywilnego w Jutrosinie oraz burmistrzowie.

Uroczystość odbyła się 19 stycznia w sali Gminnego Centrum Kultury i Rekreacji w Jutrosinie.

Z jubilatami spotkali się burmistrz Jutrosina Romuald Krzyżosiak, wiceburmistrz Marek Glura, kierownik USC w Jutrosinie Beata Rzeźnik oraz zastępca kierownika USC - Iza Nowicka.

W uroczystości wzięło udział 9 par, które w minionym roku obchodziły 50 rocznice ślubu. Byli wśród nich: Cecylia i Zdzisław Samól z Jutrosina, Gabriela i Jan Felisiak z Jutrosina, Helena i Tadeusz Puziak z Dubina, Stefania i Henryk Zyber ze Szkaradowa, Irena i Stanisław Janiak ze Śląskowa, Teresa i Józef Roszak z Janowa, Krystyna i Tadeusz Simlat ze Śląskowa, Łucja i Stefan Płócienniczak z Jutrosina oraz Władysława i Marian Tyczyńscy ze Szkaradowa.

Pary małżeńskiego zostały uhonorowane medalami nadanymi prze Prezydenta RP oraz otrzymali listy gratulacyjne od burmistrza.

Jak wspomniał Romuald Krzyżosiak, złożenie gratulacji dla jubilatów było dla niego zaszczytem oraz ogromną satysfakcją.

Małżeństwo niesie ze sobą różne etapy, od fascynacji uczuciowej, po radość ze stabilizacji życiowej, trud wychowania potomstwa i doczekania się tak ukochanych wnucząt. Ale zawsze jest u boku ta Druga Połowa, która nie zawodzi, której można zaufać, zwierzyć się… Wierzę głęboko w sens instytucji małżeństwa. Dzisiejszym jubilatom jeszcze raz życzę zdrowia i kolejnych pięknych rocznic - życzył Romuald Krzyżosiak

Życzenia parom małżeńskim złożyła również Beata Rzeźnik. 

Szanowni Jubilaci! Przyjmijcie gratulacje za chlubne przeżycie tak pięknej, wspólnej drogi życia. Życzę zdrowia, spokoju, rodzinnego ciepła, oraz tego, by Wasza miłość trwała jeszcze przez wiele szczęśliwych i pogodnych lat. Obyście cieszyli się swoimi dziećmi, wnukami, prawnukami, ale przede wszystkim żebyście nie zapominali o sobie! Żyjcie dla siebie! Niech nadzieja towarzyszy Wam każdego dnia! - podkreśliła Beata Rzeźnik.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy