Reklama

Rawicz. Burmistrz chce, by mieszkańcy ocenili prace na rynku

Opublikowano:
Autor:

Rawicz. Burmistrz chce, by mieszkańcy ocenili prace na rynku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

 RAWICZ  Na 18 grudnia zaplanowano zakończenie prac na rynku. Do tego momentu gotowe ma być wszystko oprócz figury niedźwiedzia i makiety miasta. Burmistrz Grzegorz Kubik chce, by zanim odbędzie się oficjalny odbiór robót, prace ocenili mieszkańcy.

"Podjąłem decyzję o zorganizowaniu spotkania z mieszkańcami, którzy będą mogli zapytać o szczegóły przebudowy rynku, ocenić wykonane prace, porozmawiać z kierownikiem budowy i przekazać swoje uwagi" - napisał na swoim oficjalnym profilu na Facebooku burmistrz Grzegorz Kubik. Jak informuje "wspólny odbiór: odbędzie się w sobotę 5 grudnia o godzinie 11.00.

W celu zachowania środków ostrożności związanych z pandemią, osoby chętne do obejrzenia prac powinny zgłosić swój udział do piątku (4 grudnia ) do godz. 12:00. Zgłoszenia Rawicz - telefon: 518 /778-535 lub e-mail: zgloszenia@rawicz.eu

W centrum miasta obecnie trwają ostatnie prace związane z układaniem nawierzchni. Zasadzono już drzewa, postawiono nowe lampy. Wkrótce zorganizowane zostaną miejsca parkingowe i ustawione elementy małej architektury. Gmina przygotowuje też mapę obrazującą, jak będzie wyglądał ruch na rynku po zakończeniu modernizacji. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE