Reklama

Nie mieli maseczek. Pobili policjantów. Usłyszeli zarzuty [FILM]

Opublikowano: 8 kwietnia 2021 12:07
Autor: Dawid Bela

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj na rawickim deptaku doszło do szarpaniny. W jej wyniku ucierpiało dwoje policjantów.

Reklama

Przypomnijmy. Funkcjonariusze podjęli interwencję, gdy zauważyli dwóch mężczyzn bez masek. Jak poinformowała rzeczniczka rawickiej policji w trakcie legitymowania mężczyźni byli agresywni. Zaczęli bójkę z policjantami. Funkcjonariuszom udało się obezwładnić napastników. W wyniku zajścia ucierpiał policjant i policjantka, którzy zostali odwiezieni do szpitala.

CZYTAJ O TYM  TUTAJ.

O najnowszych ustaleniach działaniach policji w tej sprawie informuje asp. sztab. Beata Jarczewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej w Rawiczu. ZOBACZ FILM

AKTUALIZACJA g. 17.00 

Jak informuje rzecznik rawickiej policji zatrzymani mężczyźni to ojciec i syn, mieszkańcy Rawicza. Nie byli wcześniej notowani przez policję. W czasie zajścia byli pod wpływem alkoholu.

Usłyszeli zarzuty wywierania wpływu na wykonywanie czynności przez funkcjonariuszy oraz czynnej napaści na umundurowanych policjantów - mówi rzeczniczka.

Jak dodaje policjantka, prokurator rejonowy wystąpi o do sądu o zastosowanie wobec mężczyzn trzymiesięcznego aresztu, Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE