Rawicka lekkoatletka brała udział w konkurencji skoku w dal T20. Wieczorem ze stolicy Francji napłynęły najlepsze z możliwych wieści - z wynikiem 6.08 metra Karolina Kucharczyk zdobyła złoty medal MŚ. Swoim skokiem udowodniła, że w swojej konkurencji nie ma sobie równych.
Od 10 marca 2023 r. Karolina reprezentuje barwy Startu Gorzów, wcześniej była związana z Kadetem Rawicz. Gratulacje dla Kucharczyk i sztabu szkoleniowego płyną z całej Polski.
Komentarze (0)