Reklama

Robert Więckiewicz w Bojanowie. Zmiana terminu spotkania

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: materiały organizatora

Robert Więckiewicz w Bojanowie. Zmiana terminu spotkania - Zdjęcie główne

foto materiały organizatora

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Bojanowie oraz stowarzyszenie "Twórcze Horyzonty" zapraszają na spotkanie w sali widowiskowo-kinowej. Tym razem jego bohaterem nie będzie podróżnik, ale znany aktor Robert Więckiewicz.

 Spotkanie z Robertem Więckiewiczem odbędzie się nie jak początkowo informowano w niedzielę 19 lutego, ale we wtorek 21 lutego o godzinie 18.30 w sali widowiskowo-kinowej Gminnego Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekeracji w Bojanowie.
 
- Otrzymaliśmy informację, że pan Więckiewicz dostał w ostatniej chwili zaproszenie na duży festiwal filmowy i niestety nie zdąży wrócić z niego do niedzieli. W związku z tym, aby nie zawieść swoich fanów i wszystkich osób czekających na spotkanie z nim, zdecydowaliśmy o zmianie terminu na wtorek 21 lutego. Mamy nadzieję, że ten termin również okaże się dla państwa dogodny i równie tłumnie przybędziecie na spotkanie - przekazują pracownicy GCSTiR. 
 
Wstęp jest wolny, ale za okazaniem bezpłatnej wejściówki. Wszystkie wejściówki, które zostały już wstępnie zarezerwowane zachowują ważność na nowy termin. 
 
- Znakomity aktor filmowy i teatralny, w polskich produkcjach, z uwagi na wygląd nie kojarzący się ze stereotypem amanta, jest zwykle kojarzony z rolami czarnych charakterów, członków mafijnego półświatka oraz cwaniaczków nastawionych na wygodne życie - przypominają organizatorzy.
 
Więckiewicz to aktor wielokrotnie nagradzany, m.in. na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych, ma na swoim koncie także kilka Orłów za najlepszą rolę męską. Zagrał w takich popularnych filmach, jak: "Wałęsa",  "Vinci", "Kołysanka", "Ile waży koń trojański", "Lejdis", "Ziarno prawdy", "Behawiorysta", 
 
Odbiór bezpłatnych wejściówek możliwy jest w gminnym centrum kultury.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE