Reklama

Rowerowe Święto Pań. Rajd w pandemicznym reżimie [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Rowerowe Święto Pań. Rajd w pandemicznym reżimie [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

 RAWICZ:  Klikadziesiąt osób wzięło udział w kolejnej edycji Rowerowego Święta Pań. Tegoroczny rajd różnił się jednak od poprzednich, a to za sprawą panującej pandemii wirusa COVID-19.

Pierwotnie impreza miała odbyć się tak jak w ubiegłych latach, czyli w okolicach dnia matki. Z powodu pandemii impreza nie odbyła się w pierwotnym terminie, ale organizatatorzy zdecydowali się nie rezygnować z przedsięwzięcia i wystartować w innym terminie.

Na start znajdujący się w parku przy Domu Kultury w Rawiczu zjechało się kilkadziiesiąt cyklistów. Każdy z uczestników imprezy został wyposażonym przez organizatorów w jednorazową maseczkę. Wszyscy chcący brać udział musieli wpisać się na listę uczestników, oraz podać niezbędne dane zgodnie z wystycznymi SANEPIDU.

Zmianie uległa też cała formuła imprezy. Zrezygnowano z wspólnego, grupowego wyjazdu na trasę. Rajdowcy zostali wyposażeni w mapki i sami, w kilkuosobowych grupach ruszyli w stronę mety, na którą również zgodnie z założeniem organizatora przyjadą w pdstępach czasowych. Zobacz galerię zdjęć:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE