Jak informuje wiceburmistrz Marek Glura, przyłącze powstaje przy drodze powiatowej w Szymonkach, gdzie powstają kolejne budynki mieszkalne.
- Robimy to w porozumieniu z Wodociągami Gminnymi, które są wykonawcą inwestycji. Na terenie osiedla mieszkaniowego sieć wodociągowa rozbudowywana jest na długości 213 metrów, a sieć kanalizacji sanitarnej na długości 276 metrów - przyznaje Marek Glura. Prace zakończyły do połowy maja.
Z budżetu gminy przeznaczone na to będzie około 30.000 zł.
Komentarze (0)