Rozbudowano sieć w Szymonkach

Opublikowano:
Autor:

Rozbudowano sieć w Szymonkach - Zdjęcie główne

reklama
Udostępnij na:
Facebook
WiadomościO kilkaset metrów rozbudowano sieć wodociągową i kanalizacyjną w Szymonkach.
reklama

Jak informuje wiceburmistrz Marek Glura, przyłącze powstaje przy drodze powiatowej w Szymonkach, gdzie powstają kolejne budynki mieszkalne.

- Robimy to w porozumieniu z Wodociągami Gminnymi, które są wykonawcą inwestycji. Na terenie osiedla mieszkaniowego sieć wodociągowa rozbudowywana jest na długości 213 metrów, a sieć kanalizacji sanitarnej na długości 276 metrów - przyznaje Marek Glura. Prace zakończyły do połowy maja.

Z budżetu gminy przeznaczone na to będzie około 30.000 zł.

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
logo