Reklama

Schaltbau Rawag sprezentował dzieciom samochód

Opublikowano:
Autor:

Schaltbau Rawag sprezentował dzieciom samochód - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Rawicka firma Schaltbau Rawag od wielu lat wspiera dzialalność miejscowych organizacji sportowych, społecznych, czy szpitala. Tym razem pomoc ze strony spółki otrzymała placówka opiekuńczo-wychowawcza w Łaszczynie. Jest to auto kia carens.

Poprzedni środek transportu służył placówce 20 lat i jego koszty naprawy okazały się droższe niż zakup nowego. Na szczęście nie będzie musiała ona ponosić takich kosztów. 

- Gdy rozmawialiśmy ze starostą i dowiedzieliśmy się, że jest taki problem, natychmiast zrodził się w naszych głowach pomysł, że skoro zamierzamy wymieniać zakładową flotę, to jest możliwość przekazania naszego auta - wyjaśnia  , prezes zarządu Rawagu. Jak zaznacza, auto jest w bardzo dobrym stanie, po pełnym przeglądzie, a jeszcze do połowy czerwca przyszłego roku koszty jego "opieki mechanicznej" ponosić będzie Rawag. 

- Jest to dla nas ogromna przyjemność, że możemy sprawić uśmiech na twarzach dzieci - zaznaczał Cieślak podczas przekazywania kluczyków do pojazdu dyrektor Małgorzacie Pospiech. Ta zapewniła, że jest to niezwykle ważny podarunek, który umożliwi wychowankom wygodny dojazd na różnego rodzaju zajęcia i leczenie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE