Reklama

"Słodka pomoc" dla Tosi

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Eucharystyczny Ruch Młodych w Rawiczu/Facebook

"Słodka pomoc" dla Tosi - Zdjęcie główne

foto Eucharystyczny Ruch Młodych w Rawiczu/Facebook

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W miniony weekend (19-20.11.2022r.) przy obu rawickich parafiach prowadzony był kiermasz słodkości. Dochód ze sprzedaży przeznaczono na operację dla Antoniny Niwczyk z Sierakowa.

W całym powiecie rawickim trwa inntensywna mobilizacja mieszkańców, którzy chcą wesprzeć Tosię Niwczyk z Sierakowa. Dziewczynka wymaga pilnej i kosztownej operacji serca, która może być przeprowadzona za granicą. By stało się to możliwe trzeba uzbierać kwotę 1 mln 200 tys. zł. Choć już udało się uzyskać ponad 800 tys. zł, pieniędzy wciąż brakuje. W pomoc włączyły się liczne organizacje i stowarzyszenia - organizując wydarzenia kulturalne, sportowe i licytacje - wszystko dla małej Tosi.

W miniony weekend w obu rawickich parafiach prowadzony był kiermasz licznych słodkości upieczonych przez mieszkanki powiatu.

- Zespół Caritas bardzo dziękuje wszystkim Aniołom Tosi, które upiekły placek na kiermasz. Ciasta było bardzo dużo, ale chętnych do pomocy jeszcze więcej i niestety słodkości zabrakło. Jak zawsze mogłyśmy liczyć na Wasze wielkie serducha. Kwota którą udało się uzbierać przeszła nasze wszelkie oczekiwania. Na konto Tosi zostanie wpłacona suma 12 tys. 298 zł 34 gr - relacjonują panie z rawickiego Caritasu.

Równie sporą sumę, bo ponad 8 tysięcy złotych, udało się uzyskać podczas sprzedaży słodkości przy kościele pw. Chrystusa Króla i Zwiastowania NMP w Rawiczu. Tam akcja zorganizowana została przez Eucharystyczny Ruch Młodych w Rawiczu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE