Reklama

Spotkanie świąteczne i pożegnanie dyrektora

Opublikowano:
Autor:

Spotkanie świąteczne i pożegnanie dyrektora - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Spotkanie jasełkowe zorganizowano w szkole podstawowej w Zielonej Wsi.

Oprócz mieszkańców Hazów, pojawili się na nim, m.in. wicestarosta Jacek Gwizdek, burmistrz Grzegorz Kubik oraz poprzedni włodarze gminy: Tadeusz Pawłowski i Piotr Domaniecki.

Po części artystycznej uroczyście podziękowano Sławomirowi Gwizdkowi, który od stycznia nie będzie już dyrektorem placówki [szczegóły tutaj].

Nauczyciele, rodzice, sołtysi, przyjaciele placówki, a nawet miejscowy proboszcz nie ukrywali, że bardzo dobrze im się współpracowało z dotychczasowym dyrektorem, a zmiany w kierownictwie szkoły nie są konieczne. Proboszcz stwierdził nawet, że takich prezentów nie przynosi się przed Świętami.

- Nie spodziewałem się takiego wspaniałego pożegnania. Cieszę się, że nasza, tj. grona pedagogicznego wspólna praca została tak pozytywnie oceniona. Te zasługi to też ogromne wsparcie wielu osób: począwszy od poprzednich burmistrzów: Tadeusza Pawłowskiego i Piotra Domanieckiego, byłej naczelnik oświaty pani Danuty Przybył, radnych, sołtysów, parafii, na nauczycielach, rodzicach i uczniach skończywszy - powiedział „Życiu” Sławomir Gwizdek.

Więcej o konkursie na szefa placówki w Zielonej Wsi oraz wywiad z dyrektorem szkoły we wtorkowym wydaniu „Życia”.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE