Reklama

Staram się żyć tu i teraz

Opublikowano: czw, 7 maj 2020 17:15
Autor:

Staram się żyć tu i teraz - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

Ma 18 lat i 171 centymetrów wzrostu. Jest energiczna, a uśmiech nie schodzi jej z twarzy. Właśnie znalazła się w finale Miss Nastolatek Województwa Wielkopolskiego. - Idealna miss to taka, która jest sobą, nie udaje. Jest osobą pozytywną, a przede wszystkim uśmiechniętą - mówi Zofia Plewa z Sów.

W półfinale konkursu Miss i Miss Nastolatek Województwa Wielkopolskiego uczestniczyło ponad 150 kandydatek. Zaprezentowały się one przed jury oraz publicznością w strojach kąpielowych i sukienkach. Po raz pierwszy w tego typu konkursach komisja głosowała w aplikacji mobilnej, dzięki temu wyniki oceny były dostępne od ręki.

Awans ostatecznie uzyskało 40 kandydatek w kategorii „dorosłe” oraz 25 wśród „nastolatek”. W gronie tych ostatnich znalazła się Zofia Plewa z Sów, uczennica Technikum Ekonomicznego w Rawiczu.

- Biorę udział w wyborach miss, ponieważ chciałam doświadczyć czegoś nowego. Chciałam zrobić coś, co mogłoby dać mi szansę na rozwój, poznanie nowych, ciekawych osób. Zawsze marzyłam o tym, aby stanąć na scenie i teraz to się spełnia. I po to są właśnie marzenia - aby je spełniać - podkreśla Zosia Plewa. 

Jak wyglądają takie wybory?
Co na co dzień robi Zosia Plewa?
Jakie ma plany zawodowe? 
Czytaj w Życiu Rawicza

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE