Urząd Miasta i Gminy Rawicz wydał komunikat przypominający o comiesięcznej próbie systemów alarmowych.
Jutro, 24 listopada, o godzinie 12.00 zawyją syreny. Sygnał bedzie słyszalny przez 5 sekund.
Akcja odbywa się co miesiąc, w każdy czwarty czwartek miesiąca i jest wpisana w plan obrony cywilnej gminy.
Komentarze (0)