Reklama

Uszkodzony gazociąg w Chojnie. Droga powiatowa jest już odblokowana [AKTUALIZACJA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: KP PSP Rawicz (archiwum)

Uszkodzony gazociąg w Chojnie. Droga powiatowa jest już odblokowana [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne

foto KP PSP Rawicz (archiwum)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przez Chojno nie można było przejechać drogą powiatową łączącą Rawicz z Pakosławiem. Został uszkodzony gazociąg. Ruch został już przywrócony.

Reklama

Zgłoszenie wpłynęło do służb około godz. 14.40. Jak poinformował portal p.o. dowódcy JRG Rawicz asp. sztab. Roman Sidor został uszkodzony gazociąg średniego ciśnienia. Stało się to przy wjeździe do miejscowości od strony Słupi Kapitulnej. Na miejscu pracują dwa zastępy z JRG Rawicz, a także OSP Chojno.

W akcję zostali także zaangażowani strażacy ochotnicy ze Słupi Kapitulnej. Wytyczone zostały objazdy. Jadący w stronę Pakosławia są kierowani do Niemarzyna. 

[AKTUALIZACJA, godz. 16.32]

Podczas wykonywanych prac remontowych doszło do awarii. Został zamknięty odcinek drogi pomiędzy Słupią Kapitulną a Chojnem. Kierujacy od strony Rawicza muszą się kierować na Niemarzyn. Pojazdy jadące od Pakosławia muszą kierować się na Miejską Górkę - mówi asp. sztab. Beata Jarczewska, oficer prasowy KPP Rawicz. 

[AKTUALIZACJA, godz. 17.15]

Do końca zmierzają prace służb. Ruch na drodze powiatowej został już przywrócony. Jak informuje asp. sztab. Roman Sidor do uszkodzenia doszło w pasie drogi powiatowej, ale już zacisk rury gazowej przez gazowników został zrobiony na drodze gminnej. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE