WOŚP Rawicz. Morsy kwestowały w lodowatej wodzie FOTO+FILM

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

WOŚP Rawicz. Morsy kwestowały w lodowatej wodzie FOTO+FILM - Zdjęcie główne
reklama
Udostępnij na:
Facebook
WiadomościTradycyjnie, jak co roku Rawickie Morsy zagrali w największej Orkiestrze Świata zanurzeni w zimnej wodzie
reklama

Niestraszny im wiatr i zimno! Dzielne Morsy z Rawicza weszły do zbiornika wodnego na byłym poligonie. Przedtem odbyła się licytacja morsowych gadżetów: koszulek i czapek z limitowanej serii wykonanych specjalnie na tegoroczny fimał.

Przy okazji morsy wystawili też WOŚP-owe puszki, aby ci, którzy w czapkach i szalikach przyszli podziwiać śmiałków mogli też wesprzeć akcję. Oczywiście najwięcej datków zebrano jak co roku wśród uczestników morsowania już po wejściu do lodowatej wody. Skąd u morsów tyle gotówki, skoro zanurzyli się ubrani jedynie w stroje kąpielowe?

Na miejscu byli nasi reporterzy, którzy przygotowali relację z lodowatej kąpieli.

A co dziś w ramach rawickiego finału WOŚP będzie się działo. Zobacz relację ze sztabu TUTAJ

reklama

ZOBACZ FILM I FOTO

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
logo