Reklama

Wypadek pod Bojanowem. Lądował śmigłowiec LPR [AKTUALIZACJA]

Opublikowano: sob, 19 wrz 2020 20:43
Autor:

Wypadek pod Bojanowem. Lądował śmigłowiec LPR [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

 BOJANOWO  Do wypadku doszło na skrzyżowaniu dróg Gołaszyn - Zaborowice i Trzebosz - Karolewo. Na miejscu pracują służby ratunkowe. Droga jest zblokowane.

Ze wstępnych informacji wynika, że doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów. Na miejscu pracują strażacy wraz z policjantami. Poszkodowanymi zajmują się ratownicy medyczni oraz zespół Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Śmigłowiec LPR wylądował na środku skrzyżowania, które aktualnie pozostaje zablokowane.

Do zdarzenia doszło w pobliżu wiaduktu nad drogą S5. Miejsce wypadku zabezpieczają strażacy. Foto: Dawid Bela

 

 AKTUALIZACJA 19:10 

Na miejscu pracują strażacy zawodowi z Rawicza, oraz druhowie z Bojanowa. Dwie osoby poszkodowane zostały przetransportowane do szpitali: jedna w śmigłowcu, a druga - karetką pogotowia.

Na miejscu pojawili się policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu, którzy ustalają okoliczności zdarzenia. Droga nadal pozostaje zablokowana.

Jak wynika z ustaleń policji, kierujący seatem jechał od strony Karolewa. Mężczyzna nie zastosował się do znaku STOP. Nie ustąpił pierwszeństwa kierującej chryslerem. Kobieta jechała po drodze głównej, od strony Gołaszyna.

Na miejsce zadysponowano naziemny Zespół Ratownictwa Medycznego, oraz śmigłociec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Dwie osoby poszkodowane zostały przetransportowane do szpitali. Film ze startu śmigłowca LPR - Dawid Bela

 

 AKTUALIZACJA 19:38 

Droga pomiędzy Trzeboszem a Karolewem została odblokowana. Kierowcy nadal muszą uważać tam na utrudnienia - wprowadzono ruch wahadłowy. Jak ustaliliśmy - jako pierwsi na zdarzenie "najechali" weselnicy. Wśród gości znajdowali się strażacy z OSP Stara Góra i Osetno. Oni udzielili pomocy poszkodowanym - kobiecie i mężczyźnie przed przyjazdem służb z powiatu rawickiego. 

Jedno z aut zatrzymało się na barierach energochłonnych. Drugie zablokowało jezdnię w stronę Zaborowic. Foto: Dawid Bela

 AKTUALIZACJA 20:45 
Koniec utrudnień. Ruch na skrzyżowaniu został przywrócony.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE