Zderzyły się tam: bus (jadący od strony Wrocławia) oraz opel corsa (skręcający do Dębna Polskiego). Ucierpiały dwie osoby.
Dwie załogi karetek przebadały kobietę i mężczyznę z opla. Ostatecznie, obie osoby zostały zabrane do szpitala. Na miejscu pracują strażacy zawodowi, ochotnicy z Izbic, a także policjanci.
Na miejscu wprowadzono ruch wahadłowy. Kierują nim strażacy.
[AKTUALIZACJA, 23 września, godz. 19.10]
Kierujący oplem i pasażerka doznali ogólnych potłuczeń ciała. Policjanci zakwalifikowali zdarzenia jako kolizję. Mandatem ukarano kierującego oplem.
Komentarze (0)