Reklama

Wznowiono treningi i zajęcia na kompleksie boisk

Opublikowano: ndz, 17 maj 2020 22:00
Autor:

Wznowiono treningi i zajęcia na kompleksie boisk - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

PAKOSŁAW / Od 11 maja kompleks boisk "Orlik" otwarto dla grup zorganizowanych. Tym samym, wznowione zostały treningi zawodników Adwańca i LZS Pakosław oraz zajęcia PAKO.

Z obiektu można korzystać od poniedziałku do piątku w godzinach od 15.00 do 21.00 - zgodnie z przygotowanym harmonogramem (dostępny na stronie internetowej www.pakoslaw.naszaplacowka.pl). Trzeba jednak pamiętać o przestrzeganiu podstawowych zasad bezpieczeństwa. - Do momentu dotarcia na obiekt sportowy należy mieć założoną maseczkę, bądź przyłbicę. Można ją zdjąć na czas pobytu na boisku. Należy przestrzegać liczby osób, która nie może przekroczyć 6 na boisku plus trener, bądź osoba prowadząca zajęcia. Nie ma natomiast możliwości korzystania z szatni i węzła sanitarnego - wyjaśnia Halina Kusz, dyrektor Ośrodka Kultury i Rekreacji w Pakosławiu. Obsługa obiektu zapewnia osobom korzystającym z boiska środki do dezynfekcji rąk i sprzętu sportowego.

- Po każdej grupie przeprowadzamy dezynfekcję sprzętu i urządzeń. Mimo wszystko, zachęcamy do korzystania z osobistego sprzętu treningowego - dodaje Halina Kusz.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE