Reklama

Zapraszają do udziału w jarmarku wielkanocnym w Miejskiej Górce

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Zapraszają do udziału w jarmarku wielkanocnym w Miejskiej Górce - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Miejskiej Górce rozpoczął przygotowania do tegorocznego jarmarku wielkanocnego.

W minionym roku w Miejskiej Górce po raz pierwszy odbył się jarmark wielkanocny. Wydarzenie było strzałem w dziesiątkę, bo wprowadzało prawdziwą świąteczną atmosferę. Czego tam nie było! Nie brakowało atrakcji dla każdego. Na stoiskach można było kupić różnego rodzaju ozdoby - od misternie haftowanych serwetek przez kurki, zajączki po wiosenne wieńce do dekoracji mieszkań. Na zewnątrz ustawiono także dmuchane zamki i suchą zjeżdżalnię dla najmłodszych. Spotkać można było zająca wielkanocnego, a nawet dwa. Jeden przechadzał się po kiermaszu, a drugi czekał w specjalnej wiosennej fotobudce. Można było także spróbować pysznych wielkanocnych potraw i obejrzeć wystawę pisanek [kliknij w link żeby dowiedzieć się więcej].

Jak będzie tym razem? Przekonamy się 26 marca 2023r., bo na ten dzień zaplanowano jarmark, do którego przygotowania już się zaczęły.

- Zapraszamy artystów, rękodzielników, rzemieślników, wytwórców produktów lokalnych do udziału w tegorocznym Jarmarku Wielkanocnym. Zainteresowani wystawcy proszeni są o wypełnienie i przesłanie poniższej karty zgłoszenia na adres kultura@miejska-gorka.pl lub złożenie osobiście w OKSiAL, ul. Jana Pawła II 6 w Miejskiej Górce. Na zgłoszenia czekamy do dnia 17 marca - zaznaczają organizatorzy. 

Więcej informacji można uzyskać pod nr 65 547 41 81. Formularz zgłoszenia można także pobrać na stronie internetowej placówki.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE