Reklama

W Miejskiej Górce zapraszają na trzydniowy piknik rodzinny

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: materiały organizatora

W Miejskiej Górce zapraszają na trzydniowy piknik rodzinny - Zdjęcie główne

foto materiały organizatora

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W najbliższy weekend (8-10.07.2022) burmistrz Miejskiej Górki oraz Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej w Miejskiej Górce zapraszają mieszkańców miasta, gminy i okolic na piknik rodzinny.

Piknik rodzinny, który odbędzie się w dniach 8 do 10 lipca na miejskogóreckim stadionie miejskim, zapowiada się interesująco. Dla gości przygotowano moc atrakcji.

Darmowe wesołe miasteczko i zajęcia dla dzieci w Miejskiej Górce

Do dyspozycji uczestników imprezy będą darmowe wesołe miasteczko, strefy edukacji i animacji artystycznej, oferujące warsztaty rękodzielnicze i plastyczne, malowanie twarzy, maxi bańki, festiwal kolorów, wystawę ptaków ozdobnych, prezentację starych urządzeń gospodarskich i wiele innych rozrywek. W sobotę i niedzielę czynne będą także punkty gastronomiczne oraz stoiska z wyrobami kulinarnymi kół gospodyń wiejskich, działających w gminie Miejska Górka.
 
Piknik rodzinny w Miejskiej Górce zainaugurowany zostanie w piątek, 8 lipca, o godzinie 14.00 otwarciem wesołego miasteczka. W programie znajdą się również blok konkursów i zabaw dla dzieci, a wieczorem występ Biesiadnej Kapeli Bawarskiej z Pleszewa oraz zabawa taneczna z zespołem "Holden".

Występy artystyczne, koncerty i zabawa podczas piknku rodzinnego w Miejskiej Górce

Sobotni piknik wystartuje o godz. 14.00. Wypełnią go występy artystyczne uczniów placówek oświatowych z gminy, zespołu śpiewaczego "Dębioki" z Dębna Polskiego i studia wokalnego "Kreacja" z Rawicza. Koncertować będą Tomasz KOWAL Kowalski oraz zespół "Faster" grający muzykę disco polo. Wieczór zakończy zabawa taneczna, którą poprowadzi DJ A PROPOS.

Piknikowa niedziela w Miejskiej Górce

Niedzielne wydarzenia rozpoczną się o godz. 13.00. Tego dnia wystąpią miejscowe zespoły śpiewacze "Pod Klonem", "Góreczanki" i "Włościanie", grupa taneczna "Perfekt", Orkiestra Dęta Miejska Górka oraz koło śpiewu im. Bolesława Dembińskiego. W programie przewidziano też koncerty Dziecięco – Młodzieżowej Orkiestry Dętej Gminnego Centrum Kultury w Poniecu oraz zespołu "Menelaos" jednej z bardziej przebojowych grup w nurcie disco polo. W niedzielny wieczór uczestnicy festynu będą mogli bawić się przy muzyce DJ-a CARMELO.
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE