W minionym tygodniu Kawcze dołączyło listy miejscowości, w których umieszczono pojemnik na nakrętki. - Prawie wszyscy mają serce, a my mamy pudełko z sercem. Jest pojemne i stabilne - podkreśla Szymon Chróściński, sołtys Kawcza.
To z jego inicjatywy pojemnik stanął pod salą wiejską. - Na razie nie mamy celu, na kogo będziemy zbierać. Będziemy to tym decydować, gdy pojemnik będzie się napełniał i za każdym razem oddamy nakrętki komuś innemu - dodaje sołtys. Zaznacza, że pierwsze nakrętki już zostały do tej oryginalnej skrzyni z sercem wrzucone.
Fot. Sz. Chróściński
W ostatnich dniach pojemnik w formie kredki stanął w Dłoni. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.
Czytaj także: Mieszkańcy zakasali rękawy i sami remontują świetlicę
Komentarze (0)