Zbierają nakrętki także i w Kawczu

Opublikowano:
Autor:

Zbierają nakrętki także i w Kawczu - Zdjęcie główne

reklama
Udostępnij na:
Facebook
WiadomościMieszkasz w Kawczu lub okolicach i zbierasz plastikowe nakrętki? Możesz je wrzucić do pojemnika, stojącego przy sali wiejskiej.
reklama

W minionym tygodniu Kawcze dołączyło listy miejscowości, w których umieszczono pojemnik na nakrętki. - Prawie wszyscy mają serce, a my mamy pudełko z sercem. Jest pojemne i stabilne - podkreśla Szymon Chróściński, sołtys Kawcza. 

To z jego inicjatywy pojemnik stanął pod salą wiejską. - Na razie nie mamy celu, na kogo będziemy zbierać. Będziemy to tym decydować, gdy pojemnik będzie się napełniał i za każdym razem oddamy nakrętki komuś innemu - dodaje sołtys. Zaznacza, że pierwsze nakrętki już zostały do tej oryginalnej skrzyni z sercem wrzucone.


Fot. Sz. Chróściński

W ostatnich dniach pojemnik w formie kredki stanął w Dłoni. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.

Czytaj także: Mieszkańcy zakasali rękawy i sami remontują świetlicę

reklama
reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
logo