Reklama

Zmiany w funkcjonowaniu i organizacji pracy urzędu

Opublikowano: śr, 15 kwi 2020 23:03
Autor:

Zmiany w funkcjonowaniu i organizacji pracy urzędu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości

W związku z epidemią COVID-19 nastąpiły kolejne zmiany w funkcjonowaniu i organizacji pracy Urzędu Gminy w Pakosławiu. - Od wczoraj, 14 kwietnia praca będzie odbywać się w trybie dwuzmianowym: w godzinach od 6.00 do 12.30 oraz w godzinach od 13.00 do 19.30 - informuje wójt Piotr Skrzypek.

Półgodzinna przerwa od 12.30 do 13.00 przeznaczona będzie na sprzątanie, dezynfekcję i zmianę zespołów w taki sposób, aby pracownicy z poszczególnych grup nie mieli ze sobą bezpośredniego kontaktu. - Od dwóch tygodni funkcjonuje także w holu głównym skrzynka podawcza. Zamontowana została ścianka z płyty poliwęglanowej i dzwonek. Jeżeli ktoś musi udać się do urzędu osobiście, może to zrobić i zostanie obsłużony. Zachęcamy jednak, jeśli to możliwe, nadal załatwiać wszelkie sprawy korespondencyjnie, telefonicznie, poprzez pocztę elektroniczną lub e-puap - zaleca Piotr Skrzypek. Dodaje, że wprowadzone rozwiązania mają na celu zagwarantowanie realizacji niezbędnych zadań przez urząd w czasie epidemii koronawiursa, zapewnienie ciągłości obsługi klientów, ochronę zdrowia pracowników oraz klientów.

- Jest to rozwiązanie stosowane także w innych placówkach. Pracownicy każdego referatu podzieleni zostali na dwa zespoły pracujące na różnych zmianach. W razie konieczności kwarantanny tylko część kadr zostanie odizolowana, pozostali będą świadczyć pracę i dzięki temu zapewnimy ciągłość funkcjonowania urzędu. - podkreśla Piotr Skrzypek.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE