Reklama

Zmiany w organizacji pracy jutrosińskiego magistratu

Opublikowano:
Autor:

Zmiany w organizacji pracy jutrosińskiego magistratu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Od dziś, 22 października, do odwołania wprowadzone zostają zmiany w organizacji pracy Urzędu Miasta i Gminy w Jutrosinie.

- Bezpośrednia obsługa interesantów odbywać się będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 13.00 oraz od 14.00 do 19.00. W tym celu w holu urzędu zostało przygotowane stanowisko z okienkiem podawczym, przy którym można załatwić najbardziej pilne sprawy, wymagające osobistego stawiennictwa - czytamy w komunikacie burmistrza Romualda Krzyżosiaka.

Zmianie nie uległy godziny otwarcia Miejsko–Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jutrosinie. jest on czynny w poniedziałek od godz. 8.00 do godz. 16.00, a od wtorku do piątku od godz. 7.30 do godz. 15.30.

Podczas wizyty w urzędzie oraz MGOPS nalezy stosować wszystkie obowiązujące zasady bezpieczeństwa.

Nadal zawieszone są spotkania burmistrza z interesantami. W sprawach pilnych należy kontaktować się telefonicznie z sekretariatem.

- W trosce o bezpieczeństwo i ochronę zdrowia nas wszystkich, nadal zachęcamy do załatwiania spraw głównie telefonicznie, mailowo lub poprzez platformę e-puap - podkreśla włodarz.

Cały czas istnieje możliwość pozostawienia korespondencji i dokumentów w skrzynce znajdującej się przy głównym wejściu do budynku Urzędu Miasta i Gminy w Jutrosinie.

Do odwołania nieczynna jest kasa urzędu. Zobowiązania finansowe wobec Gminy Jutrosin należy regulować za pośrednictwem bankowości elektronicznej na konto bankowe.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE