Reklama

Znaleźli torebkę z dokumentami i pieniędzmi. Wiedzieli, co z tym znaleziskiem zrobić

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: archiwum portalu

Znaleźli torebkę z dokumentami i pieniędzmi. Wiedzieli, co z tym znaleziskiem zrobić - Zdjęcie główne

foto archiwum portalu

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Prawidłową postawą wykazali się mężczyźni, którzy przy ul. Wały Dąbrowskiego w Rawiczu znaleźli damską torebkę z portfelem. Postanowili wezwać policję.

W środę (17.11.2022r.), około godziny 15.00 dyżurny rawickiej komendy odebrał telefon od rawiczanina. Mężczyzna poinformował, że - idąc na spacer z kolegą - na chodniku przy ul. Dąbrowskiego w Rawiczu, znalazł leżącą torebkę. Wewnątrz niej znajdowały się, m.in. dokumenty - dowód osobisty, karty bankomatowe oraz pieniądze w kwocie 3 tysiące złotych.

- Mężczyzna poinformował, pod jakim adresem będzie przebywał. Skierowany patrol odebrał od niego znalezisko - relacjonuje asp. sztab. Beata Jarczewska, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu. 

W międzyczasie, do rawickiej jednostki zgłosiła się kobieta.

- Oświadczyła, że - jadąc rowerem - zgubiła torebkę, którą miała na bagażniku. Kiedy rawiczanka usłyszała, że torebka jest już w rękach policji, nie mogła uwierzyć, że ma tyle szczęścia - dopowiada policjantka. - Poczciwym znalazcom gratulujemy godnej naśladowania postawy. Jesteśmy dumni, że w naszym mieście nie brakuje osób, dla których uczciwość to cecha, która odgrywa istotne znaczenie w życiu - podsumowuje. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE