Reklama

Powiatowy Konkurs „Czytam - Rozumiem – Odpowiadam” w Rawiczu. Czytanie ze zrozumieniem i odpowiedzi na pytania jurorów

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura W sali witrażowej Domu Kultury w Rawiczu odbył się Powiatowy Konkurs „Czytam - Rozumiem – Odpowiadam”, którego organizatorami były Szkoła Podstawowa nr 4 w Rawiczu i Rawicka Biblioteka Publiczna. Wzięło w nim udział ponad 40. uczniów klas I - III ze szkół podstawowych.

Reklama

Z ramienia Szkoły Podstawowej nr 4 w Rawiczu konkurs „Czytam - Rozumiem – Odpowiadam” prowadziła Magdalena Ceglarek.

Nie każdy ma odwagę wystąpienia w takim konkursie - powiedziała dyrektor SP 4, Justyna Szajerka. - Już za to należą wam się słowa uznania. Nie każdy może wygrać tę rywalizację, ale nawet porażki czegoś w życiu uczą.

- Traktujcie ten konkurs głównie jako zabawę! - dodała Adrianna Kaczmarek, dyrektor RBP.

Uczestnicy konkursu wylosowali zestawy do przeczytania, potem w sali lustrzanej, mieli chwilę czasu na przygotowanie prezentacji. Jury (Adrianna Kaczmarek - dyrektor RBP, Grażyna Płóciennik - kierownik Oddziału dla Dzieci RBP oraz Agata Stankiewicz - nauczycielka SP 4) oceniało głównie interpretację tekstu, intonację głosu i dykcję. Każdy uczestnik musiał odpowiedzieć na dwa pytania związane z przeczytanym fragmentem prozy.

Wśród uczniów klas I zwyciężył Wojciech Pietrzyca , klas II - Marcel Chytrowski i klas III - Zuzanna Latuszek (wszyscy SP 4 w Rawiczu). Pozostali uczestnicy konkursu zostali wyróżnieni.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy