Reklama

Mogę zarobić co najmniej 50 tys. zł dziennie

Opublikowano:
Autor:

Mogę zarobić co najmniej 50 tys. zł dziennie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Kultura

Rozmowa z dr. n. med. Krzysztofem Gojdziem, lekarzem medycyny estetycznej, właścicielem kilku klinik, autorem dwóch książek „Zatrzymać czas” i „Twoja twarz, twój charakter”, znanym z programu telewizyjnego „Niezwykłe przypadki medyczne”.

Jest pan doktor od dłuższego czasu bardzo popularny, wręcz „rozchwytywany”! Dostaje pan codziennie setki listów, maili z różnymi prośbami...

Mnóstwo! Najczęściej piszą ludzie na facebooku, na fan page’u. W sumie w ciągu miesiąca jest tych listów do pięciu tysięcy. Nawet nie jestem w stanie wszystkich otworzyć, przeczytać, a co dopiero - odpowiedzieć. Kiedyś starałem się odpisywać, ale to jest absolutnie nie do ogarnięcia. Co jest niemiłe - to, że często ludzie zadają pytanie, opisują swój problem, proszą o konsultację, po czym - po jednym dniu, jak nie otrzymują odpowiedzi - nagle wyzywają mnie od celebrytów, od chamów, od tych, którzy interesują się tylko bogatymi itd. Nie rozumieją, że nie jestem w stanie wszystkiego odczytać.

Czego jeszcze domagają się ludzie? Jak wygląda życie lekarza - celebryty? Zapraszamy do świątecznego wydania "Życia Rawicza".

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE