Reklama

Świętowali 50-lecie małżeństwa

Opublikowano:
Autor:

Świętowali 50-lecie małżeństwa - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura

Pamiątkowe księgi oraz medale „Za długoletnie pożycie małżeńskie” odebrały od burmistrza Karola Skrzypczaka pary świętujące 50-lecie związku małżeńskiego.

Uroczystość zorganizowano w klasztorze Ojców Franciszkanów na Goruszkach. Jubilaci najpierw uczestniczyli we mszy świętej, podczas której odnowili przysięgę małżeńską, a później z rąk burmistrza odebrali medale za długoletnie pożycie małżeńskie, przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, na wniosek Wojewody Wielkopolskiego. - Są one jedynymi odznaczeniami, które wójtowie i burmistrzowie miast mogą przyznać w imieniu prezydenta - podkreślił Karol Skrzypczak, który życzył jubilatom zdrowia, pomyślności i życzliwości ze strony najbliższych oraz doczekania kolejnych rocznic. (kp)


Medale „Za długoletnie pożycie małżeńskie” otrzymali: Janina i Andrzej Gilowie, Florentyna i Stanisław Lewandowscy, Antonia i Stanisław Jóskowiakowie, Alicja i Zygmunt Antkowiakowie, Joanna i Franciszek Sobasikowie, Genowefa i Ksawery Stachowiakowie, Weronika i Marian Wojciechowscy, Irena i Mieczysław Dudowie, Stefania i Jan Giezkowie, Wanda i Andrzej Kortylakowie, Zofia i Mieczysław Dudziakowie, Ewa i Stanisław Szwarcowie, Marta i Józef Łakomy, Gabriela i Stanisław Olszakowie, Joanna i Zygmunt Karolczakowie, Antonina i Jan Mikołajczakowie, Urszula i Stanisław Murawa, Zofia i Ryszard Ordzińscy, Maria i Marian Rybaccy, Stanisława i Edward Spica.


Fot. UM w Miejskiej Górce

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE