Reklama

Gdzie zamówić wizytówki?

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Materiały partnera

Gdzie zamówić wizytówki? - Zdjęcie główne

foto Materiały partnera

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Promowane Profesjonalny przedsiębiorca wręcza klientom oraz partnerom biznesowym wizytówki. Mają one niewielki format, ale zawierają najpotrzebniejsze informacje kontaktowe. Wizytówki pomagają także w budowaniu pozytywnego wizerunku. Gdzie je zamówić? Czy warto je wykonywać samemu? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w tym artykule!

Co to są wizytówki?

Wizytówki to niewielkie kartoniki, które są bardzo pomocne w budowaniu relacji z klientami oraz partnerami biznesowymi. Umieszcza się na nich zestaw informacji kontaktowych, czyli imię i nazwisko, stanowisko, adres siedziby firmy, numer telefonu, adres mailowy, adres strony internetowej oraz profili w mediach społecznościowych. Ponadto na wizytówkach znajduje się najważniejszy firmowy element graficzny, czyli logo.

 

Czy warto korzystać z wizytówek?

Przez korzystanie z najnowszych technologii mogłoby się wydawać, że nie warto korzystać z wizytówek. To jednak błędne podejście. Wizytówki są czymś wyjątkowym. Od dawna świadczą o profesjonalizmie. Wizytówki to również szybka forma przekazania danych kontaktowych, znacznie łatwiejsza niż znalezienie strony internetowej i odszukanie na niej numeru telefonu, czy też adresu.

 

Gdzie zamówić wizytówki?

Wizytówki można wykonać samemu albo zlecić profesjonalnemu studiu graficznemu, jak Good Project. Tworzenie ich we własnym zakresie możliwe jest za pośrednictwem dostępnych w internecie edytorów graficznych. Posiadają one sporą liczbę szablonów do wykorzystania. Jednak to bogactwo jest również przekleństwem. Z takich samych szablonów może skorzystać konkurencja. Wtedy budowanie wizerunku jest znacznie trudniejsze. Poza tym wizytówki stworzone w kreatorze graficznym nie zawsze są dostosowane do wydruku. Niezbędne są dodatkowe prace, za które trzeba zapłacić.

Wizytówki przygotowane przez studio graficzne realizowane są indywidualnie. Przede wszystkim są one w pełni zgodne z identyfikacją wizualną firmy, co nie jest łatwe do osiągnięcia w kreatorze graficznym. Wizytówki są także niepowtarzalne. Inne firmy (np. konkurencyjne) nie będą posługiwać się takim samym projektem. Poza tym wizytówki tworzone są zgodnie z zasadami graficznymi, ale również marketingowymi. Są proste, estetyczne, a jednocześnie zachęcające do nawiązania kontaktu. Ponadto wizytówki są przygotowane do druku, nie trzeba więc tracić czasu oraz dodatkowych pieniędzy na ich przystosowanie.

 

Podsumowanie

Wizytówki to szczególny element w budowaniu wizerunku firmy. Dzięki nim można szybko przekazać dane kontaktowe klientom. Wizytówki nie zajmują dużo miejsca, zmieszczą się więc w kieszeni marynarki oraz portfelu. Można mieć je zawsze przy sobie i wręczać klientom lub potencjalnym partnerom biznesowym w trakcie spotkań. Zwrócą oni uwagę na dobrze zaprojektowany kartonik, który świadczy o profesjonalizmie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy