Reklama

Kolejna edycja konkursu plastycznego dla dzieci organizowanego przez KRUS

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Adobe Stock

Kolejna edycja konkursu plastycznego dla dzieci organizowanego przez KRUS - Zdjęcie główne

foto Adobe Stock

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rolnictwo Jeszcze tylko do 31 marca w rawickiej siedzibie KRUS można składać prace plastyczne na konkurs dla dzieci.

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego wraz z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Państwową Inspekcją Pracy oraz Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa ogłosiła 13. edycję ogólnopolskiego konkursu plastycznego dla dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy, niebezpiecznych substancji unikamy”. 

Środki ochrony roślin oczami dzieci

Tematem tegorocznego konkursu jest zapobieganie skutkom niewłaściwego stosowania w gospodarstwie rolnym niebezpiecznych substancji, m.in. środków ochrony roślin, nawozów, paliw.

Konkurs jest przewidziany dla uczniów szkół podstawowych z obszarów wiejskich, a prace będą oceniane w dwóch kategoriach - klasy 0-III i klasy IV-VIII. 

Konkurs KRUS - spełnij wymagania

Do konkursu dzieci mogą zgłosić tylko jedną, samodzielnie wykonaną pracę. Dwuwymiarowa praca musi być wykonana w formacie A-3, w dowolnej technice, obrazującej upowszechniane przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego sposoby zapobiegania skutkom niewłaściwego stosowania w gospodarstwie rolnym niebezpiecznych substancji. Należy pamiętać, aby do jej wykonania użyć  materiałów trwałych, gwarantujących odporność na zniszczenie w czasie transportu i przechowywania oraz podpisać ją na odwrocie imieniem i nazwiskiem uczestnika konkursu.

Zgłoszenia do końca miesiąca

Regulamin konkursu jest dostępny m.in. na stronie internetowej KRUS www.krus.gov.pl oraz w jednostkach terenowych KRUS. Tam również znajdziemy formularz, który należy wypełnić i złożyć razem z pracą do 31 marca 2023 roku w rawickiej placówce KRUS.

Będą nagrody

Kierownik rawickiej placówki KRUS-u - Romuald Ruszkowski - zachęca do wzięcia udziału w konkursie.

- Gorąco zachęcamy do udziału w konkursie, ponieważ na laureatów czekają ciekawe nagrody. Ponadto zwycięscy etapu powiatowego będą brali udział w etapie wojewódzkim, następnie ogólnopolskim, gdzie też czekają atrakcyjne nagrody - zachęcił. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy