Awdaniec Pakosław podtrzymał dobrą passę. U siebie pokonał Czarnych Dobrzyca [ZDJĘCIA]

Sport Udaną rundę wiosenną notuje Awdaniec Pakosław. Zespół wygrał czwarty mecz z rzędu.

W ramach 18. kolejki Proton klasy A, gr. 8 podopieczni Adama Waresiaka zmierzyli się z Czarnymi Dobrzyca. Spotkanie odbyło się w sobotę (30.04.2022).

Drużyna Awdaniec Pakosław była stroną przeważającą. Gospodarze wielokrotnie nacierali na bramkę rywali. Z kolei ekipa z powiatu pleszewskiego groźnie kontratakowała. W pierwszej połowie mogliśmy zobaczyć wiele strzałów, jednak żaden nie przyniósł bramki. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

W trakcie spotkania działacze klubu rozprowadzali programy, które równocześnie były losem do nagrody ufundowanej przez sponsora meczu. Dochód ze sprzedaży programów zostanie przeznaczony na sprzęt sportowy dla zawodników.

Gospodarze na prowadzenie wyszli w 48. minucie za sprawą trafienia Marcina Stachowiaka z Awdańca Pakosław. W dalszej fazie gospodarze kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku. Na kolejne trafienie musieliśmy poczekać aż do 2 minuty doliczonego czasu gry. Wojciech Cieplik, który wszedł na boisko po przerwie, doprowadził do rezultatu 2:0. Przy tym wyniku mecz się zakończył.

Na następne spotkanie podopieczni Adama Waresiaka udadzą się do Goliny na mecz z tamtejszym Gromem. Mecz jest zaplanowany na 8 maja o godz. 14.00

Awdaniec Pakosław - Czarni Dobrzyca 2:0 (0:0)