Będzie rewanż? Derbowy pojedynek.

Będzie rewanż? Derbowy pojedynek. - Zdjęcie główne

Już w pierwszej kolejce rundy rewanżowej w leszczyńskiej A-klasie dojdzie do derbowego pojedynku pomiędzy Sarnowianką, a Pelikanem. Na otwarcie sezonu zespół P. Staniszewskiego wygrał w Dębnie 3:0. \r\n
Pelikan rozegrał dwa mecze sparingowe. Z LZS Słupia Kapitulna i Płomieniem Wisznia Mała (dolnośląska B-klasa). W spotkaniu z Wisznią nie zagrali: Barteczka, Przybył i Ryznar. Ten ostatni oraz Włodarczyk wracają do zespołu po dłuższej przerwie. Nowe twarze, to: D. Barteczka (bramkarz) oraz Dawid Jaskuła (wcześniej w drużynach młodzieżowych Sparty i Sarnowianki). Ekipa ze Stadionu Leśnego rozegrała w ramach treningu gierkę ze Spartą Miejska Górka. Przegrała zdecydowanie (1:10), ale wynik nie był najważniejszy dla P. Staniszewskiego. - Do wyniku nie przywiązuję wagi - powiedział trener. - Na tle lidera okręgówki zaprezentowaliśmy się w miarę poprawnie. W pierwszej połowie przegrywaliśmy 0:2. W drugiej części dałem szansę gry zmiennikom. Po to są takie mecze. Spotkanie derbowe pomiędzy Sarnowianką, a Pelikanem odbędzie się w najbliższą niedzielę. Początek o godzinie 14.00.