Brali udział w międzynarodowym turnieju. Wywalczyli sześć medali

Autor: | Zdjęcie: Surem Rawicz

Brali udział w międzynarodowym turnieju. Wywalczyli sześć medali - Zdjęcie główne

foto Surem Rawicz

Sport W miniony weekend karatecy z Rawickiego Klubu Karate „Surem” wzięli udział w międzynarodowym turnieju Central Europe. Impreza odbywała się w Bydgoszczy.

W hali sportowej Artego Arena pojawiło się łącznie 88 klubów z 15 krajów, które łącznie wystawiły prawie 1.500 karateków. Rawicki klub reprezentowało dziewięciu zawodników w 13 kategoriach. Był to ich pierwszy start w tym roku.

Rawiczanie zdobyli łącznie sześć medali - 2 złote i 4 brązowe. Krążki z najcenniejszego kruszcu wywalczyły Natasza Cichoszewska oraz Monika Cichoszewska. Mariusz Barteczka, Juan Antonič, Oliwier Szewialo oraz Wiktor Szewialo wrócili do domu z brązowymi medalami. 5 miejsce w kata dziewcząt 10-11 lat zajęła Celina Barteczka.

W ogólnej klasyfikacji medalowej podopieczni Krzysztofa Gliny zajęli 23 miejsce.