Druga wygrana w lidze Ruchu

Druga wygrana w lidze Ruchu - Zdjęcie główne

Bojanowski Ruch w minioną sobotę odniósł drugie zwycięstwo w lidze w rundzie jesiennej. Zawodnicy Karola Goliny pojechali do outsidera ligi - LUKS-u Stare Bojanowo. Od początku zaczęła się zarysowywać przewaga gości. Dłużej utrzymywali się przy piłce, ale na pierwszą składną akcję czekać było trzeba blisko pół godziny. W 25. minucie wynik spotkania otworzył Witold Szlachetka. Jeszcze w pierwszej połowie ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie. Na 3 minuty przed gwizdkiem kończącym pierwszą część gry, gospodarze złapali kontakt, strzelając gola na 1:2. Bramka stracona do szatni nie zdeprymowała jednak podopiecznych Goliny i w drugiej połowie nadal „grali swoje”.

Więcej informacji w jutrzejszym wydaniu "ŻR".

LUKS Stare Bojanowo - Ruch Bojanowo 1:4 (1:2)

0:1 - Witold Szlachetka (25'), 0:2 - Witold Szlachetka (34'), 1:3 - Piotr Cheba (64'), 1:4 - Piotr Cheba (78')

Ruch: Marcin Frąszczak - Adrian Kamzol, Grzegorz Potoczny (46'Jan Lipowicz), Dawid Kubacki, Tomasz Krzyżaniak, Waldemar Grygowski, Przemysław Lipowicz, Arkadiusz Talarczyk, Krzysztof Wittstock (75'Patryk Graczyk), Witold Szlachetka, Piotr Cheba