Emocje w drugiej połowie [ZDJĘCIA]

Emocje w drugiej połowie [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne

Przed tygodniem na Stadionie Leśnym odbyły się derby pomiędzy Sarnowianką i Awdańcem (1:0 wygrali gospodarze - przyp. red.). W ubiegłą niedzielę byliśmy świadkami kolejnego starcia derbowego. Tym razem na obiekcie w Sarnowie zameldował się bojanowski Ruch. Drużynę z Bojanowa prowadzi obecnie były szkoleniowiec Sarnowianki - Karol Golina, co było dodatkowym smaczkiem tego pojedynku.

Mecz z pewnością mógł się podobać. Pierwsza połowa upłynęła pod znakiem walki głównie w środkowej strefie boiska. Żadna ze stron nie zdołała przeprowadzić skutecznej akcji i mieliśmy bezbramkowy remis. Prawdziwe emocje zaczęły się po zmianie stron. Wynik meczu w 52. minucie otworzył Paweł Domagała. Kilkanaście minut później pięknym rajdem popisał się Arkadiusz Wojtyczka. Młody napastnik Sarnowianki wpadł z piłką w pole karne Ruchu i precyzyjnym strzałem nie dał szans Frąszczakowi. Wydawało się, że drużyna Wendzonki pójdzie za ciosem i rozstrzela Ruch.

Sarnowianka Sarnowa - Ruch Bojanowo 3:2 (0:0)

1:0 - Paweł Domagała (52'), 2:0 - Arkadiusz Wojtyczka (63'), 2:1 - Witold Szlachetka (68'), 3:1 - Arkadiusz Wojtyczka (70'), 3:2 - Witold Szlachetka (80')

Sarnowianka: Konrad Olejnicki - Waldemar Adamiak, Jakub Siecla, Krystian Murawa, Adam Pawlak (75'Alan Nowicki), Jakub Janowski, Mikołaj Górniak, Damian Bartkowiak, Łukasz Szczepański (27'Adrian Kociemba), Arkadiusz Wojtyczka, Paweł Domagała

Ruch: Marcin Frąszczak - Szymon Juszczak, Grzegorz Potoczny, Dawid Kubacki, Adrian Kamzol, Przemysław Lipowicz, Arkadiusz Talarczyk (46'Ryszard Lipowicz), Zbigniew Lipowicz, Piotr Cheba (46'Marek Lutowicz), Waldemar Grygowski, Witold Szlachetka

Więcej informacji we wtorkowym wydaniu "ŻR".