Reklama

Fanclub "Zawsze razem z Kolejarzem" zasiądzie na trybunie obok wieżyczki sędziowskiej

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: D. Bela (archiwum)

Fanclub "Zawsze razem z Kolejarzem" zasiądzie na trybunie obok wieżyczki sędziowskiej - Zdjęcie główne

foto D. Bela (archiwum)

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Na trybunie obok wieżyczki sędziowskiej zasiądą kibice z rawickiego fanclubu żużlowego „Zawsze Razem z Kolejarzem”, który ponownie będzie prowadził doping na stadionie im. Floriana Kapały w Rawiczu. Jest to efekt rozmów z prezesem klubu.

Fanclub „Zawsze Razem z Kolejarzem” wznowił działalność w tym roku. Wiele wskazywało, że jego przedstawiciele zasiądą na przeciwległej prostej. Tak się jednak nie stanie.

Kibice poinformowali na profilu na portalu społecznościowym, że zasiądą na trybunie za wieżyczką sędziowską. 

Wizja zmiany miejsca powstała przy porozumieniu i owocnej współpracy między kibicami a włodarzem klubu panem Sławomirem Knopem. Wybraliśmy neutralny grunt, gdyż w poprzednich sezonach miały miejsce sytuacje konfliktowe z innymi kibicami tj. hałas, zasłanianie - informuje Marcin Sadowczyk

Trybuna będzie zarezerwowana tylko i wyłącznie dla kibiców, należących do fanclubu. Będzie się ona wyróżniać na tle reszty stadionu im. Floriana Kapały w Rawiczu. Z niej będzie prowadzony doping.

Pierwsze spotkanie w ramach 2. Ligi Żużlowej na stadionie im. Floriana Kapały w Rawiczu już 16 kwietnia. O godz. 14.00 Metalika Recycling Kolejarz Rawicz podejmie Texom Stal Rzeszów. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE