Festiwal trójek. Kontuzja Lipowczyka [ZDJĘCIA]

Festiwal trójek. Kontuzja Lipowczyka [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne

Bardzo zacięte spotkanie obejrzeli w sobotni wieczór kibice Rawii Rawicz. W sali sierakowskiego Gimnazjum ostatecznie lepsi okazali się gospodarze, pokonując ekipę KKS Energa Drogbruk Kalisz 95:87.

Podopieczni Szymona Pietraszka przegrali pierwsze 3 kwarty. Jednak waleczność i "zimna głowa" w końcówce, zaprocentowały kolejnymi punktami w tabeli. Mecz można nazwać "festiwalem trójek". Na przestrzeni całego spotkania oddano 27 celnych rzutów zza linii 6,75 metra (13 Rawia i 14 Kalisz). Niewątpliwie smutną informacją dla fanów Rawii jest bolesna kontuzja kolana Adriana Lipowczyka. Czołowy rozgrywający rawickiego kolektywu w 34. minucie upadł na parkiet i nie był w stanie kontynuować gry.

Więcej o meczu we wtorkowym wydaniu "Życia Rawicza". Zapraszamy do obejrzenia galerii ze spotkania.

Rawia Rawicz - Energa Kalisz 95:87