KA 4 bez punktów w starciu z ekipą z Bydgoszczy [ZDJĘCIA]

Sport Szóste spotkanie ligowe za KA 4 resPect w "Lokum" III lidze makroregionalnej kobiet. Drużyna podejmowała Sportis KKP II Bydgoszcz.

Drużyna z województwa kujawsko-pomorskiego nie straciła w tym sezonie jeszcze punktu. Czterokrotnie meldowała się na boisku, za każdym razem wygrała. Nie inaczej było w Pakosławiu.

Po pierwszej połowie KA 4 remisowało z KKP 1:1. Trafienie dla miejscowej ekipy zanotowała Klaudia Szymczak. W drugiej połowie zespół z Bydgoszczy grał z wiatrem. Przyjezdne to wykorzystały. Strzeliły cztery bramki. Zawodniczki KA 4, mimo paru szans, więcej trafień nie zanotowały.

Na pewno, nasze błędy indywidualne zaczęły się pojawiać w drugiej połowie. Gra, całościowo, była na dobrym poziomie, ale jak to ostatnio bywa, ktoś inny strzelił więcej bramek i wygrał. Nie załamujemy się jednak - powiedział po meczu Paweł Janas, trener KA 4.

Dodał, że teraz przez jego zespołem spotkania z rywalkami, które w tym sezonie nie walczą o najwyższe cele III ligi

KA 4 resPect - Sportis KKP II Bydgoszcz 1:5 (1:1)
Bramki: 0:1 Marta Kaczmarek (21’), 1:1 Klaudia Szymczak (34'), 1:2 Oliwia Krysiak (58’), 1:3 Paulina Oleksiak (63’), 1:4 Emilia Sobierajska (82’), 1:5 - samobójcza (87’)
Skład KA 4: Kaczmarek - Śniegucka, Kołodziejczak, Penier (60' Miłoszyk), Łagoda (86' Kilar), Bańkowiak, Szymczak, Nowak, Jasiak, Grad, Andrzejczak (46' Roszkowiak)
Skład KKP: Zielińska - Paduch (82’ J.Turzyńska), Kaczmarek (70’ Leszcz), Oleksiak (84’ K.Turzyńska), Zabłotna (84’ Kułaga), Kubiak (46’ Krysiak), Bucholc (63’ Sobierajska), Bartczak, Kujawa (46’ Szumska), Michałek, Ruprik