Klaudia Gertchen w najlepszym zespole po fazie zasadniczej

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Klaudia Gertchen w najlepszym zespole po fazie zasadniczej - Zdjęcie główne
Autor: Dawid Bela (archiwum)

reklama
Udostępnij na:
Facebook
SportZakończyła się faza zasadnicza Energa Basket Ligi Kobiet. Na czele uplasowała się ekipa BC Polkowice, z Klaudią Gertchen w składzie.
reklama

Zespół z Dolnego Śląska zakończył fazę zasadniczą na pierwszym miejscu. Polkowiczanki zanotowałay 18 zwycięstw i tylko dwie porażki. Ostatni triumf - w sobotę - odniosły w Gdyni z tamtejszą VBW Arką - ubiegłorocznym mistrzem kraju.

Znany jest już rywal BC Polkowice. Ekipa ta zmierzy się z ósmą ekipą w tabeli - CTL Zagłębiem Sosnowiec.

Drużynę z Polkowic reprezentuje wychowanka Olimpu Rawicz - Klaudia Gertchen. 25-latka wystąpiła do tej pory w 16 spotkaniach ligowych. Na parkiecie spędzała średnio niespełna siedemnaście minut. Notuje blisko 8 punktów na mecz.

 

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
logo