LEKKOATLETYKA. Brąz zawodnika Kadeta

LEKKOATLETYKA. Brąz zawodnika Kadeta - Zdjęcie główne

Zawodnik Kadeta Rawicz, Przemysław Waściński, wywalczył brązowy medal podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych.  Lekkoatleta stanął w Spale na najniższym stopniu podium w konkurencji 400 metrów juniorów. W Mistrzostwach udział wzięła również Anna Samól, która w kategorii juniorek młodszych zajęła 19. lokatę w biegu na 60 m przez płotki (9,73 PB). - Zawody uważam za udane - powiedziała trenerka Aldona Świtała. - W biegu eliminacyjnym, Przemek ustanowił rekord życiowy (49,20) i wszedł do finału A z drugim czasem. W finale zajął trzecie miejsce i ponownie nabiegał "życiówkę" (49,06). Przemek kolejny raz potwierdził, że należy do juniorskiej czołówki czterystumetrowców w Polsce. Bardzo cieszy, kiedy podopieczni poprawiają swoje wyniki na docelowych zawodach.