Reklama

Miejska Górka. Pomaganie przez trenowanie. Impreza w szczytnym celu

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: miejska-gorka.pl

Miejska Górka. Pomaganie przez trenowanie. Impreza w szczytnym celu - Zdjęcie główne

foto miejska-gorka.pl

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport W grupie siła, a dobro wraca - podkreślają organizatorzy przedsięwzięcia w Miejskiej Górce. Miejscowy klub UKS JuJitsu i Judo organizuje imprezę charytatywną. Znamy szczegóły tej inicjatywy.

Reklama

2 paździenika zostanie zorganizowany dzień treningów charytatywnych. Impreza odbędzie się w hali sportowej UKS JuJitsu i Judo przy ul. Marii Konopnickiej 3.

Cel jest szczególny - naszego wsparcia potrzebuje Kinga Dąbrowicz, zawodniczka naszego Klubu, wielokrotna medalistka turniejów ogólnopolskich ju jitsu i judo oraz medalistka Pucharów Polski i mistrzostw Polski Ju Jitsu Juniorów - podkreślają organizatorzy z miejskogóreckiego klubu, którzy zaznaczają, że zebrane pieniądze zostaną przekazane na pokrycie kosztów leczenia onkologicznego oraz rehabilitację Kingi.

W trakcie imprezy odbędą się dwa bloki treningowe. O godzinie 11:00 zaplanowano otwarty trening ju jitsu i judo. Może w nim wziąć udział każdy, niezależnie od wieku.

Zaproś do treningu mamę lub tatę, siostrę czy brata. Przyjdź i potrenuj wspólnie z najbliższymi w szczytnym celu - zachęcają organizatorzy.

Dwie godziny później rozpocznie się trening samoobrony dla każdego.

Poznaj podstawowe techniki obrony, poprawisz swoją sprawność fizyczną i kondycję - zaznaczają organizatorzy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE