Reklama

Nigdy nie ciągnęło go do innej dyscypliny

Opublikowano:
Autor:

Nigdy nie ciągnęło go do innej dyscypliny - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport

 Rozmowa z Michałem Chudym, Mistrzem Polski oraz 4. zawodnikiem tegorocznym Mistrzostw Europy w pływaniu  Dlaczego akurat pływanie, a nie, jak większość chłopaków, piłka nożna? To był Twój pomysł, czy może rodziców?

 W drugiej klasie szkoły podstawowej wziąłem udział w „Zawodach Gwiazdkowych” i dobrze mi na nich poszło. Trener Robert Skotarek zaproponował mi udział w treningach. Rozmawiałem na ten temat z rodzicami i wspólnie stwierdziliśmy, że warto spróbować. To był pierwszy sport, który zacząłem uprawiać w klubie i nigdy nie ciągnęło mnie do żadnej innej dyscypliny.

 Zdobywasz coraz lepsze wyniki. O jakiej karierze sportowej marzysz? Co chciałbyś osiągnąć?

 W ciągu najbliższego sezonu, moim głównym celem jest przyszłoroczny lipcowy Młodzieżowy Festiwal w Baku oraz w sierpniu Mistrzostwa Świata juniorów w Singapurze. W zawodach tych, bardzo chciałbym pokazać się z jak najlepszej strony. W zimie są również Mistrzostwa Europy seniorów na krótkim basenie. Jestem juniorem, ale dobrze by było się na te zawody dostać i dobrze zaprezentować. Na grudzień, mamy „po cichu” zaplanowanych parę rekordów Polski. Wraz z trenerami robimy wszystko, aby w przyszłości przygotować mnie na najważniejsze zawody na dystansie 100 metrów stylem motylkowym. Moim marzeniem jest wystąpić w tej konkurencji na Igrzyskach Olimpijskich.

Cały wywiad z zawodnikiem Wodnika Rawicz w bieżącym wydaniu „Życia Rawicza”.

(WuWu)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE