Pewna wygrana Rawii [ZDJĘCIA]

Pewna wygrana Rawii [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne

Podopieczni trenera Radojewskiego dziś pewnie i wysoko ograli outsidera ligi - PKS Racot. Swój mecz wygrała także gostyńska Kania, która w ligowej klasyfikacji znalazła się tuż za Rawią. Już w najbliższą sobotę obie drużyny zmierzą się w Gostyniu. Będzie to więc mecz z gatunku „za 6 punktów”.

Dzisiejszy mecz z PKS-em zaczął się dość spokojnie. Nikt nie forsował tempa i momentami „wiało nudą”. Na pierwszą groźną akcję czekać było trzeba do 20. minuty. Wtedy piłkę w polu karnym dostał Wojciech Bzdęga, który płaskim i mocnym strzałem nie dał szans bramkarzowi z Racotu. Później mecz znów nie porywał, aż do końcówki pierwszej połowy. Rawia egzekwowała rzut rożny i w zamieszaniu w polu karnym najlepiej odnalazł się Grzegorz Chorała, który wpakował piłkę do siatki.

Jak wyglądał mecz w drugiej połowie przeczytasz we wtorkowym wydaniu "ŻR".

Rawia Rawag Rawicz - PKS Racot 5:0 (2:0)

1:0 - Wojciech Bzdęga (20'), 2:0 - Grzegorz Chorała (44'), 3:0 - Marcin Masełkowski (50'), 4:0 - Marcin Masełkowski (68'), 5:0 - Stanisław Kołeczko (87')

Rawia: Karol Danek - Patryk Wawrzyniak, Tomasz Skrzypczak, Hubert Gill, Damian Walkowiak, Marcin Masełkowski, Stanisław Kołeczko, Grzegorz Chorała, Wojciech Bzdęga, Patryk Musiałowski, Patryk Kowalski