Piłkarki KA 4 odwróciły losy meczu. Pierwsze zwycięstwo ligowe w sezonie [ZDJĘCIA]

Sport Złe miłego początki. Zawodniczki KA 4 przegrywały po pierwszej połowie z Lwem Lębork. Sytuacja zmieniła się po zmianie stron.

W drugiej części meczu dwa trafienia zanotowała Aleksandra Jasiak, a jedno - Natalia Andrzejczak. KA 4 wygrało z Lwem Lębork 3:1.

Skąd taka przemiana po przerwie?

W szatni porozmawialiśmy o błędach, które popełniliśmy. Uważam, że mecz układał się pod nasze dyktando. My próbowaliśmy więcej kreować i prowadzić grę, ale to nie wystarczyło, by prowadzić. Trzeba jeszcze strzelać bramki - zauważył Filip Kolasa, trener KA 4 resPect. - Nie było wymiany piłki między wszystkimi formacjami. Obrona zagrywała do pomocy, a ta nie "transferowała" piłek wyżej. Na szczęście, w drugiej połowie dziewczyny poprawiły kilka elementów. Ola Jasiak wzięła ciężar gry na siebie i strzeliła dwie bramki po indywidualnych akcjach. Trzecią dołożyła, wprowadzona po przerwie, Natalia Andrzejewska - dopowiedział.

Zespół KA 4 zanotował pierwsze zwycięstwo w sezonie 2021/2022. Po trzech spotkaniach plasuje się na ósmej pozycji w tabeli III ligi makroregionalnej.

KA 4 resPect - Lew Lębork 3:1
Bramki: 0:1 (13'), 1:1 Aleksandra Jasiak (49'), 2:1 Aleksandra Jasiak (65'), 3:1 Natalia Andrzejewska (76')
Skład KA 4: Kaczmarek - Polowczyk, Kołodziejczak, Roszkowiak, Nowak, Łagoda (59' Andrzejczak), Chuda, Bańkowiak, Podworska (72' Dworniczak), Śniegucka, Jasiak