PŁYWANIE. Grad medali Wodnika

PŁYWANIE. Grad medali Wodnika - Zdjęcie główne

Michał Chudy i Adam Rojda zaliczyli świetne starty podczas Grand Prix Małopolski oraz Pucharu Grand Prix Polski w Szczecinie. Pozostali zawodnicy Wodnika wywalczyli również 23 medale w Śremie.  Michał Chudy okazał się w Oświęcimiu najlepszy na 100 metrów stylem motylkowym. Zajął również 7. miejsce na 200 m dowolnym oraz 12. na 50 m dowolnym. Z kolei w Szczecinie, Adam Rojda zajął drugą lokatę na 200 metrów klasykiem. Wziął również udział w 8 innych konkurencjach. Wysokie 6. miejsca rawiczanin wywalczył w swoim ulubionym stylu na dystansach 50 m i 100 m.

Bardzo liczna, bo aż 29 osobowa grupa zawodników Wodnika wzięła udział w VI Ogólnopolskich Zawodach Pływackich "Śremska Wieża". Rawiccy pływacy wywalczyli w Śremie aż 23 medale: 3 złote, 14 srebrnych i 6 brązowych.

Szersza relacja i wyniki w bieżącym wydaniu „Życia Rawicza”.