Podział punktów przy ul. Spokojnej. Rawia zremisowała z Zefką Kobyla Góra [ZDJĘCIA]

Sport Czwarty punkt w trzecim meczu sezonu Red Box V ligi, gr. 3 wywalczyła Rawia Walbet Rawicz. Zremisowała na własnym obiekcie z Zefką Kobyla Góra 1:1.

Pierwsze trafienie w spotkaniu kibice, zgromadzeni na stadionie przy ul. Spokojnej zobaczyli w 21. minucie. Piłkę do siatki skierował Mikołaj Marszałek. Do przerwy utrzymał się wynik 1:0.

Po zmianie stron gospodarze starali się podwyższyć. Recept na pokonanie bramkarza gości nie znaleźli. Na dodatek, po faulu w polu karnym Rawii, sędzia zaordynował "jedenastkę". Dominik Sadowski jej nie obronił. Mecz zakończył się rezultatem 1:1.

Rawia Walbet Rawicz - Zefka Kobyla Góra 1:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Mikołaj Marszałek (21'), 1:1 (76')
Skład Rawii: Sadowski - Marszałek, Orłowski, Lipowczyk, P. Wawrzyniak, Cierniak, Molka, Cheba, Głowacz (88' Buliński), Robak (81' Cugier), Witkowski