Przygotowują się do rundy wiosennej. Piłkarskie starcie w Sowach [ZDJĘCIA]

Sport Wynikiem 3:0 dla Sparty Miejska Górka zakończyło się dzisiejsze spotkanie w Sowach. Ekipa z miasta nad Balatonem pokonała Awdańca Pakosław.

Obie ekipy rozegrały drugie spotkanie przed rundą wiosenną. Wszystkie trafienia padły w pierwszej połowie. Dwie bramki były autorstwa Alberta Szafrańskiego, jedno trafienie dołożył Wiktor Marchewka.

Pierwsza połowa wyglądała w miarę dobrze. O drugiej nie ma co mówić. Mieliśmy w niej kilka dogodnych sytuacji, w których powinniśmy strzelić. Tak się nie stało. Fakt jest jednak taki, że mecz był wybiegany, na dobrym boisku - mówi Mariusz Frąckowiak, trener Sparty.

Po spotkaniu wypowiedział się także Adam Waresiak, trener Awdańca.

Jesteśmy na etapie przygotowań. Z każdego meczu można wyciągnąć sporo wniosków, nie zawsze pozytywnych. Mecz pokazuje, co chłopacy realizują dobrze, a co źle na treningach. Wynik w spotkaniach kontrolnych nie ma większego znaczenia. Mieliśmy dwie sytuacje do zdobycia bramki, powinniśmy się w nich lepiej zachować - powiedział Adam Waresiak.

Rawia Walbet Rawicz zmierzyła się z Sarnowianką. Piątoligowiec wygrał 3:2. Trafienia dla Rawii zanotowali: Sebastian Zagórski, Mariusz Molka i Patryk Wawrzyniak. Bramki dla Sarnowianki strzelili Alan Nowicki i Łukasz Szczepański. Mecz został rozegrany w Gostyniu.

Orla Jutrosin zmierzyła się z Tęczą-Osą Osieczną. Zespół z powiatu rawickiego wygrał 6:3. Bramki dla Orli strzelili: 3x Łukasz Kaczmarek, Mateusz Świątek, Jan Krzyżosiak i Maksymilian Fassa. Spotkanie odbyło się w Gostyniu.