Ruch wygrywa efektownie

Ruch wygrywa efektownie - Zdjęcie główne

W minioną niedzielę Ruch Bojanowo na własnym boisku podejmował ekipę Sokoła Chwałkowo.

Mecz świetnie ułożył się dla miejscowych, ponieważ już w 8. minucie objęli prowadzenie po strzale Witolda Szlachetki. Ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie gospodarzy w 39. minucie. - W tej części gry goście nie mieli praktycznie nic - powiedział trener Ruchu Karol Golina. Po zmianie stron bojanowianie kontynuowali dobrą grę. Chwilę po wznowieniu gry na 3:0 podwyższył Waldemar Grygowski. Tuż przed końcowym gwizdkiem wynik spotkania na 4:0 ustalił Patryk Graczyk. - Zagraliśmy bardzo dobrze w każdym aspekcie. Sokół miał tylko trafienie w słupek i to wszystko - podsumował trener Golina.