Ruch znów bez punktów

Ruch znów bez punktów - Zdjęcie główne

Bojanowianie byli bardzo blisko zdobycia punktów w 8. kolejce.

Na tą serię udali się do Chorzemina. Orkan znajduje się w obecnym sezonie wysoko w tabeli. Mimo tego podopieczni Ulmana byli o krok od sprawienia niespodzianki i wywiezienie choćby punktu z Chorzemina. W pierwszej połowie mecz był wyrównany, a jedynego gola zdobyli miejscowi. Po zmianie stron, przypomniał o sobie niezawodny Piotr Cheba, doprowadzając do remisu. Później inicjatywę przejęli gospodarze i dwukrotnie pokonali Mateusza Poprawskiego. Podopiecznych Ulmana stać było jeszcze na złapanie kontaktu. W 83. minucie gola na 3:2 strzelił Ryszard Lipowicz, ale na wyrównanie zabrakło czasu.

Przebieg pucharowego starcia z Polonią Leszno, znajdziesz w aktualnym wydaniu \"Życia Rawicza\".