Sarnowianka bez punktów na inaugurację rundy rewanżowej

Autor: | Zdjęcie: D. Bela (archiwum)

Sarnowianka bez punktów na inaugurację rundy rewanżowej  - Zdjęcie główne

Sebastian Sęk (w białej koszulce, najbliżej piłki) strzelił bramkę w Wilkowicach | foto D. Bela (archiwum)

Sport Od porażki rundę rewanżową Red Box klasy okręgowej rozpoczęła Sarnowianka. Podopieczni Tomasza Skrzypczaka ulegli w Wilkowicach miejscowej Koronie.

Mecz był pełen walki, pojedynków jeden na jednego, ale i niewykorzystanych sytuacji.

Gospodarze wyszli na prowadzenie już w drugiej minucie za sprawą Dawida Szulca. Goście odpowiedzieli po pół godzinie. Bramkę dla Sarnowianki strzelił Sebastian Sęk.

W drugiej połowie przyjezdni zanotowali kolejne trafienie. Nie zostało ono jednak uznane. Sędzia dopatrzył się pozycji spalonej. Podziałało to mobilizująco na gospodarzy, którzy po chwili wyszli na prowadzenie 2:1 i utrzymali wynik do końca meczu.

Obie ekipy kończyły mecz w dziesiątkę. W drużynie gości, drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką, został ukarany Wojciech Klima.

Korona Wilkowice - Sarnowianka Sarnowa 2:1 (1:1)
Bramki: 1:0 - Dawid Szulc (2'), 1:1 - Sebastian Sęk (33'), 2:1 - Patryk Kowalski 2:1 (77')
Skład Sarnowianki: Basa - Sęk (75' Gąsiorowski), Szczepański (75' Kubeczka), Klima, Kramarczyk, Górniak (46' Nowicki), J. Siecla, P. Skrzypczak (80' Bella), Łakomy, Domagała (83' Lorenc), Stachowiak

Lepiej rundę rewanżową rozpoczęli zawodnicy Pelikana Dębno Polskie. Wygrali na własnym obiekcie z Piastem Nowy Belęcin. Więcej na temat meczu TUTAJ.